Koncepcja SAPPH oparta jest na pięknej i zmysłowej bieliźnie. Kobiecość jest centralnym punktem w Sapph. Znajduje to odzwierciedlenie we wszystkim co robimy. Każdy projekt, każda historia Sapph, to wszystko o kobiecej mocy, pięknie i sztuce uwodzenia. Nasze projekty są bardzo zróżnicowane- z bardzo sexy do podstawowych po modne stroje kąpielowe na nocnej zmysłowej satynie kończąc.

Podobnie jak w przypadku kobiet, które noszą naszą bieliznę, jesteśmy ambitni. Od swojego powstania w 2005 roku, Sapph stał się popularną marka o międzynarodowym zasięgu

Rok 2015 cechuje również otwarcie pierwszych sklepów Sapph i ekspansji międzynarodowej.

3.png

Nasza Wizja 

Kiedy kobiety są w kontakcie z ich kobiecością, są bardziej zmysłowe i pewne siebie. To może być katalizatorem dla realizacji ich dążeń.

Wartości Sapph

*konkurencyjne ceny przy wysokiej jakości bielizny
*szeroki zakres rozmiarów
*szeroka nowa oferta dostępna przez cały rok
*duży zasób bielizny w kolekcji bazowej, dostępnej przez cały rok

Misja

 Sapph jest tajną bronią dla kobiety, pozwalającą im wzmocnić swoją kobiecość jak również ich zmysłowość. Z różnych dostępnych kolekcjach, Sapph to marka, która sprawia, że kobiety czują się pewnie i zmysłowo, urzeczywistniająca znakomite dopasowanie i wyjątkową jakość.

Nasze Produkty

 Wszystkie nasze produkty oferują doskonałą jakość komfort. Pokazujemy, że komfort może być zarówno przystępny i zmysłowy. Każda kolekcja oferuje szereg unikalnych wzorów, które są wyjątkowo . Szczycimy się na dostosowanie do wielu kształtów i rozmiarach: nasze biustonosze są dostępne w miseczkach A - F kubki i w obwodach do 100 cm. Style Sapph zawsze oferują wysokiej klasy tkaniny, zaskakujące i ekscytujące kolory. Każda kolekcja jest nowoczesna i inspirowana pokazami mody z światowych wybiegów, magazynów mody i trendów obowiązujących na rynku i stolic mody. Używamy tylko pięknych tkanin, sznurowań i nowoczesnych akcesoriów dla dodatkowego efektu.

Kolekcje :

SAPPH BAZA- kolekcja, która jest przez dłuższy czas w ofercie w różnych kolorach i z nowymi dodatkami

SAPPH BEACH- kolekcja obejmująca piękne kolorowe i bardzo sexy stroje kąpielowe. W kolekcji tej występują stroje bikini oddzielnie góra i dół oraz stroje kąpielowe.

SAPPH SUPER SEXY- kolekcja uwodzicielska, niegrzeczna i jednocześnie bardzo kobieca, wykonywana głównie z koronek. W kolekcji tej występują seksowne biustonosze, kimona nocne, opaski na oczy i seksowne rękawiczki.

SAPPH MEN- kolekcja dla mężczyzn, w której występują bokserki oraz spodenki kąpielowe w oryginalnych wzorach z bardzo dobrej jakości materiału.


Przejdź do góry